Autobahn

Marta Tamm, Martin Laul, Ann-Kristin Vaher ja Anton Kudrjavtsev

Tallinna Goethe Instituudi ja Saksa Kultuuriinstituudi poolt korraldatud interaktiivne mäng AUTOBAHN on saksa keele ja kultuuri huvilistele; meie koolist osalesid Marta Tamm, Ann-Kristin Vaher, Anton Kudrjavtsev ja Martin Laul.

6. veebruaril käisime Pärnu raamatukogus Saksamaaga seotud üritusel. Kohe alguses anti meile riidest kott, kuhu olid märgitud Saksamaa, Šveitsi ja Austria linnade asukohad. Koti sees olid aga abivahendid, mis meid erinevate ülesannete juures aitasid. Igal pool raamatukogus olid laiali sildid samade linnade nimedega, mis olid kotil. Mängu eesmärk oli täita erinevaid ülesandeid ja koguda kilomeetreid minnes võimalikult kaugetesse kohtadesse. Üritusele oli tulnud üle saja õpilase Pärnust ja Pärnumaalt. Kõik neist viiendatest ja kuuendatest klassidest. Kahjuks ei tulnud me esimesteks, kuid saime kokku päris palju punkte. See aeg, mis meile ülesannete lahendamiseks antud oli, läks tõeliseltkiiresti. Üritus oli väga tore. Saime teada Saksamaa linnadest ning aimu saksa keelest.
Aitäh õpetaja Aili Vunk, et meile nii toreda päeva organiseerisite.

Marta Tamm
5. klass