Pärnumaa koolide inglise keele päev

02.11.2017 toimus Paikuse põhikoolis Pärnumaa koolide inglise keele päev.

Iga koolitiim pidi tegema kaasa Halloweeni teemalise postri. Postri peal oli rohkem infot Halloween’i sümbolite ja muu sellise kohta, mida oleme uurinud või tundides omandanud.
Ürituse alguses tantsis meie kooli tiim kooseisus Anita-Ly Laan, Anabel Sikk, Iris Lõsjuk, Anne Marie Tasane, Hanna Maria Tasane ja Käthriin Aasa tantsu “Heinalised”. Me muutsime selle tantsu natuke nõialikumaks. Panime selga nõiariided, tantsisime luudadega ning hiljem muutsime tantsu nime. Tantsu nimeks panime “Nõialised”.

Kohapeal jagati meid segatiimidesse. Koos segatiimidega pidime lahendama Kahoot’i mängu (Kahoot’i mängus oli küsimusi Halloween’i kohta näiteks lõpeta lause “trick … …” (or treat), hetkel lõigatakse kõrvitsa sisse nägu, aga algselt lõigati mille? sisse, algselt lõigati see naerise-kaalika sisse jne), meisterdama endale maski ja enda koolitiimiga lahendama sõnarägastiku. Meie kool saavutas kaksikvõidu sõnarägastiku lahendamisel.

Üritus oli väga vahva!

Käthriin Aasa