Ettevõtlike koolide esindajad Lääne-Virumaalt

1. novembril külastasid meie kooli Ettevõtlike koolide esindajad Lääne-Virumaalt. Külalised said ülevaate, miks meie kool on liitunud Ettevõtlike koolide programmiga ja mida me ettevõtliku koolina teeme.

Külalised soovisid osaleda ka meie tundides. Seekord tegid avatud tunnid õpetaja Tiina Põder 1. klassis, õpetaja Helen Ilves 5. b klassis ja õpetaja Merike Mäemets 7. klassis. Õpetaja Tiiu Muhu näitas koolimuuseumit ning külalised said seal ka mõned ülesanded teha.

Peale tunnikülastust andsid Lääne-Virumaa õpetajad tunnis nähtust tagasisidet, mis oli väga positiivne. Kiideti meie töist õhkkonda klassides, õpetaja ja õpilaste vahelist usalduslikku läbisaamist, vahvalt valitud õppemeetodeid, koolimuuseumi olemasolu ja võimalust vahepeal kooliruumidest väljaspool õppida ning õues käia.

Suur aitäh kõigile, kes külalisi aitasid vastu võtta.

Pilte vaata siit.