Ole osav ja kiire 2017

24.05.2017 toimus OLE OSAV JA KIIRE võistlussarja kergejõustik 1.-4. klassidele. Koolidest osales Koonga PK, Lõpe LAK, Vahenurme LAK, Libatse LAK ja Pärnu-Jaagupi PK.

Võistluspäeva avas kõnega PJPK direktor Katrin Uustalu, kes innustas lapsi olema ikka osav ja kiire.

Kokku oli võistluspäeval osavaid ja kiireid 122 õpilast. Võisteldi 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 300 m jooksus. Parimaid tunnustati diplomiga. Kõik osalenud koolid said lisaks auhindu võistlushooaja lõpetuseks. Rõõmu ja sagimist oli palju.

Suured tänud koolide õpetajatele, kes olid alade kohtunikud, samuti olid väga tublid kohtunike abina 7. klassi tüdrukud. Sekretariaadis kirjutasid kauni kirjaga diplomeid Virve Lohu ja Helle Mai Roosileht.

Õpetajate ühisel meelel otsustati, et ka järgmisel õppeaastal alustame uue hooga teatevõistluste kahe etapiga ja kevadel lõpetaks koguni OLÜMPIAGA.

Pilte vaata siit.