Õpilaste osalemine maakoolide meistrivõistlustel

Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumit esindasid 2. veebruaril 2016 Audrus Maakoolide võrkpalli meistrivõistlustel 8-9 klassile järgmised õpilased:

1. Reimo Ruul
  2. Marco Lusik
  3. Joel Ild
  4. Raido Sikk
  5. Markus Põder
  6. Marcus Kangur

Tasavaägistes mängudes saavutati kolmas koht, järgmine võrkpallivõistlus kooliliiga sarjas toimub 8-9 klassile 1 märtsil Häädemeestes.

Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumit esindasid 5. veebruaril 2016 Jõulumäel Maakoolide meistrivõistlustel suusatamises:

1. Uku Priit Kuningas
  2. Ayron Mägi
  3. Mel Fred Lehispuu
  4. Anton Härm
  5. Hanna-Maria Tasane
  6. Anita-Ly Laan
  7. Iris Lõsjuk
  8. Hendrik Kivisild
  9. Reimo Ruul
  10. Vetemari Kuningas
  11. Kaidi Pikner
  12. Kassandra Opekunova
  13. Erich Eerman
  14. Joosep Mattis Eriste
  15. Krislin Kalmet

Teatesuusatamises saavutasid esikoha Reimo Ruul, Erich Eermann ja Joosep Mattis Eriste.

Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumit esindasid 10. veebruaril 2016 Kilingi-Nõmmes Maakoolide saalijalgpalli meistrivõistlustel 1.-3. klassile järgmised õpilased:

1. Tauri Avarmaa
  2. Joel Siim Peters
  3. Kevin Urban
  4. Mattias Tõnts
  5. Heidi Sai 3 kl
  6. Aron Kaljur
  7. Andreas Puust

Kokku osales 8 kooli, kelle hulgas saavutati 4 koht, parim mängija Pärnu-Jaagupi võistkonnas oli Joel Siim Peters.