Maailmameistrivõistluste hõbemedal kuulub Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumi õpilasele

Lembit Laks, Marek Kaldmäe ja Andro Oviir

Laupäeval 5. oktoobril saavutasid Lõuna-Koreas tuletõrje maailmameistrivõistlustel harjutuses moortorpumbaga Lembit Laks, Marek Kaldmäe ja Andro Oviir hõbemedali. Lembit Laks õpib Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumi 12. klassis. Marek ja Andro on mõlemad õppinud Pärnu-Jaagupi gümnaasiumis. Võistkonna viis võidule treener Ülo Laks, kes on Halinga Valla Aasta isa 2012.

Kogu koolipere tervitas meie sangareid Halinga valla spordikeskuses 08. oktoobril. Pärnu-Jaagupis on aastakümneid tegeletud tuletõrjespordiga ja püütud neid traditsioone ka hoida. Sel aastal saavutati vabariiklikel koolispordi tuletõrje võistlustel 8. klasside arvestuses I koht. Tublid olid ka kõik kooli teised võistkonnad. Võistkondi valmistas võistluseks Lembit Laks. Gümnaasiumi pere on uhke oma kodukandi sangarite üle.

Meeli Tasane

Vaata pilte siit.