Halinga vald pidas sünnipäeva

Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumi õpetajate ansambel

12. oktoobril 2013 tähistas Halinga vald oma 22. sünnipäeva aktusega Pärnu-Jaagupi rahvamajas.
Pidulikul koosviibimisel kuulati vallavanem Ülle Vapperi kõnet, peeti meeles valla aukodanikke, omaste hooldajaid, tunnustati ettevõtjaid, sportlasi ja nende treenereid, konkursi “Kaunis kodu” parimaid.
Valla aukodanikuks nimetati perearst Eve Keskküla. Aasta Õpetaja tiitli sai Merike Mäemets. Parimateks ettevõtjateks kuulutati Ritterite pere (Ritter-Kivisaare talu jahuveski Mõisaküla külas).
Samuti sai tunnustuse osaliseks kogu meie kooli pere (igakülgse abi eest valla ürituste korraldamisel).
Sooja õhkkonda aitas oma kaunite lauludega luua Tuuli (Taul) Velling koos abikaasa Teeduga ja meie kooli õpetajate naisansambel, kes tervitas imelise lauluga oma kolleegi õp Mäemetsa.

Merike Mäemets

Vaata pilte siit.