Pärnu-Jaagupi gümnaasiumi lapsed olid tuletõrjespordi mängudel edukad

Türi linnastaadionil toimusid koolinoorte tuletõrjespordi mängud. Foto: Lääne päästekeskus

Türi linnastaadionil toimunud neljandatel koolinoorte tuletõrjespordi mängudel sai kaheksandate klasside arvestuses esikoha Pärnu-Jaagupi gümnaasiumi võistkond.
Kaheksandate klasside esindajad võistlesid tuletõrjespordi ringteatejooksus ja mootorpumbaga hargnemises. Pärnu-Jaagupi kooli õpilased olid parimad mõlemal alal. Samas vanusegrupis sai kolmanda koha Kihnu kooli võistkond.

Neljandate klasside võistlusel, kus aladeks olid teatejooks ja tuletõrjeolümpia, said Pärnu-Jaagupi gümnaasiumi lapsed kolmanda koha.
11. klasside võistlusel tuletõrjespordi ringteatejooksus ja mootorpumbaga hargnemises oli Pärnu-Jaagupi gümnaasiumi esindus viies.

Kokku osales võistlustel 264 koolinoort üle Eesti.

Võistlused viidi läbi Paide vabatahtliku tuletõrje seltsi, päästeameti Lääne päästekeskuse ja Eesti tuletõrjespordi liidu koostöös.

Allikas http://www.parnupostimees.ee/1829528/parnu-jaagupi-gumnaasiumi-lapsed-olid-tuletorjespordi-mangudel-edukad