Ohutuslaager kaitse end ja aita teist

Sellel aastal toimus ohutuslaager juba seitsmendat korda. Erinevalt eelmistest aastatest, toimus ohutuslaager uues kohas, Vango puhketalus (www.vangopuhketalu.ee).

29.- 30. mail 2013 kogunesid Pärnumaa koolide esindusvõistkonnad Vangol, et välja selgitada maakonna parimad ohutusalaste teadmistega koolid. Laagrit viisid läbi Päästeamet Lääne päästekeskus, Politsei- ja Piirivalveamet Lääne prefektuur, Punane Rist Pärnumaa selts, Kaitseliidu Pärnumaa malev, Elektri Levi, Lääne- Eesti pommigrupp, Maanteamet jt.

Pärnu-Jaagupi Gümnaasiumi 6. klassi võistkond saavutas 22 kooli konkurentsis kolmanda koha. Võistkonda Kuulusid: Joel Ild, Paul-Morten Mühlberg, Joosep Mattis Eriste, Erich Eermann, Johanna Pilli, Nataly Jaanikivi, Vete-Mari Kuningas ja Emma Jõgi. Juhendajad olid Kaspar Kõiva ja Joel Pulk.