Turvaliselt internetis nädal

Sirelin Siigur ja Liina Laks 4. klassile loengut pidamas

Veebruarikuu teist nädalast (4.-8. veebruar 2013) nimetatakse „Turvaliselt internetis“ nädalaks. Seoses sellega toimusid ka meie koolis loengud. Loenguid viisid läbi Sirelin Siigur 8.klassist ja Liina Laks 9.klassist. Loengu käigus räägiti õpilastele, et kuhu teatada oma muredest ja kellele, ja miks rääkida. Loengu lõpus küsiti kõigilt, et mida nad sellest loengust teada said ja meelde jätsid. Vastati enamasti , et numbreid ja infoliine ja interneti aadresse, kuhu oma muredest teatada. Tagasiside õpilastelt on olnud  positiivne.

Liina ja Sirelin osalevad rahvusvahelises  projektis  “Targalt internetis” noortepaneeli liikmetena. Projekti eesmärk on Eesti laste turvalisem internetikasutus. Projekti koordineerib Eestis Tiigrihüppe Sihtasutus. Õpilasi juhendab meie koolis “Targalt internetis” koolitajana kaastegev õpetaja Eva Palk.

Külastegae kõik projekti kodulehte http://www.targaltinternetis.ee