Minu karjääripäev

Kristi Kuurme Pärnu Õppenõustamiskeskusest

Täna (31. oktoober 2012) toimus koolis karjääripäev ja tänu sellele käisid koolis külas karjäärinõustajad Kätlin ja Kristi,
kes aitasid meil mõelda tuleviku peale ja mida üldse peale keskkooli peale hakata. Päeva algul tutvusime erinevate erialade, koolidega jne. Rääkisime erinevatest kalletest Pärnu koolides ja muust huvitavast.

Karjääriinfo spetsialist Kätlin Adamsoo Pärnu Õppenõustamiskeskusest

Päeva keskpaiku tutvusime erinevate portaalidega internetis, kust võib abi saada nii töö leidmisel kui ka kooli valikul.
Päeva lõpul tegime testi, mis töö meile kõige rohkem sobiks. Mulle isiklikult sobis kõige rohkem praktiline töö, teisel kohal oli Ettevõtlus jne.

Kokkuvõttes oli karjääripäevast väga palju kasu ja selliseid päevi võiks koolis rohkemgi korraldada. Suured tänud Kätlinile ja Kristile, kes olid nii abivalmis ja aitasid iga küsimusega.

Kermo Juss 9. klassist